Dveřní zámky

Zámek se závorou - M503

Vyměňte starý zámek a zapomeňte na klíče! Spravujte svůj zámek pomocí aplikace a objevte mnoho funkcí, jako jsou eKlíč, přístupové kódy, záznamy v reálném čase, časově omezené přístupové kódy a mnoho dalších…

Zámek se závorou - 1B

Jeden z nejlepších zámků na světě! Jedinečný elegantní design, matná černá barva a mnoho funkcí pro správu vašeho prostoru. Otevřete svůj domov pomocí bluetooth eKlíče, přístupových kódů, otisku prstů a karty – to vše v jednom zámku!

Bezpečnostní zámek dveří

Jedinečný elegantní design, pokročilé zabezpečení. Tento zámek se skvěle hodí pro bezpečnostní dveře a je plně spravován pomocí aplikace.  A3F je vybaven přístupovým kódem, kartou IC, otiskem prstu a elektronickým klíčem.

Zámek skleněných dveří

Elegantní designový inteligentní zámek pro skleněné dveře – ideální řešení pro kancelářské nebo komerční prostory. Moderní černý design se skvělými funkcemi pro zabezpečení vašeho místa a pohodlnou správu.   

Zámek s cylindrickou vložkou - C11B

Elegantní a jedinečný zámek s cylindrickou vložkou snadno a bez použití nářadí! Jednoduše vyměňte svou starou cylindrickou vložku za náš chytrý zámek a spravujte svůj prostor jako nikdy předtím. Zámek je vybaven funkcemi Bluetooth, otiskem prstu, kartou a přístupovým kódem.

Zámek s cylindrickou vložkou - C001C

Moderní uživatelsky přívětivý zámek – pohodlí na nejvyšší úrovni! Vyměňte svou starou vložku během 3 minut bez další pomoci. 
Žádné šrouby, žádné vrtání. Zámek je vybaven funkcí Bluetooth, kartou a přístupovým kódem.

Chytrý visací zámek

Zabezpečte svůj úložný prostor nebo skříň pomocí bezpečného a snadno použitelného inteligentního visacího zámku Sciener. Otevírejte pomocí Bluetooth, aplikace a otisku prstu! Jednoduché, pohodlné a bezpečné! 

Deadlatch zámek

Chytrý zámek s klikou – praktické řešení pro bezpečný domov. Elegantní design zámku se skvělými funkcemi pro zabezpečení vašeho domova a pohodlnou správu. Skvělé řešení pro obytné domy a domácnosti