O nás

Založeno v roce 2012

Společnost Sciener byla založena v roce 2012 a nachází se v High-Level Talents Pioneer Park. Společnost se zaměřuje na výzkum, návrh a výrobu Bluetooth smart lock PCBA a řídicích systémů.

Požádali jsme o více než dvacet hlavních patentů souvisejících s inteligentními zámky Bluetooth, včetně osmi autorizovaných patentů na vynálezy a tří patentů na užitné vzory.

Tyto patentované technologie se používají na různých zámcích, jako jsou zámky obytných dveří, komerční zamykací systémy, průmyslové visací zámky, zámky na parkovací místa, zámky na kola, bezpečnostní zámky, zámky skříní, zámky na zavazadla a mnoho dalších!

The company provides smart lock PCBA and related software solutions for all types of lock enterprises around the world. Unparalleled stability and reliability of our service has fueled our growth and expansion, transforming us into a global enterprise with presence in North America, Latin America, Europe, West Asia, South East Asia and Oceania. 

Sciener řešení

Poslání

Přední světový poskytovatel řešení pro inteligentní zámky

Vize

Vytvoření ekosystému inteligentních zámků, které lze ovládat z chytrého telefonu a nositelného zařízení odkudkoli na světě

Hodnoty